Hikayemiz

Bizler yıllarca özel bir haber kanalında, televizyon gazeteciliği yaptık. Bu süre içerisinde özel haberlere, belgesellere yapımcı, metin yazarı, yönetmen olarak imza attık. Zaman içerisinde değişen dünyanın değişen iletişim mecralarına uyum sağladık, dijital ürünler, sosyal medya içerikleri oluşturduk. Fakat hep şuna inandık, “içerik” tüm iletişim mecralarının ilk harfidir.

Bu inancımız ile içerik ajansımızı kurduk. Şuna inanıyoruz ki, bizler hikayenin içindeki haberi, ilgi çekecek detayları, insanların izleyeceği noktaları iyi biliyoruz. Bu içeriği, ihtiyaçlara göre farklı mecralara da uyarlayabileceğimizi biliyoruz.

Sosyal medya, televizyon, digital medya ya da geleneksel medya. Mecranız ne olursa olsun anlatacak bir hikayeniz gerekli. Artık mecralarda bulunmak tek başına bir amaç olmaktan çıktı. Tüm bu mecralar okuyucuların gözünde hikayeniz için birer araç olarak gözüküyorlar. Biz tüm bu mecralar için gerekli hikayenizi oluşturabiliriz. Size değer haline gelebilecek içerikler üretebilir, çalışmalarınızın hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşmasını sağlayabiliriz.